Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kolovák

devilVýsledky KOLOVÁKU devil 
 
 
yesKOLOVÁK 2014yes

 

V sobotu 17. května 2014 se uskutečnil 7. ročník dvojboje na Kolováku.   

Výsledky k nahlédnutí zde:

http://hcenergie2005.websnadno.cz/vysledky_kolovak_2014.xls

 

Poděkování organizátorům a sponzorům zde:

http://hcenergie2005.websnadno.cz/podekovani_2014.doc

Ve foto Jiskra v Bulharské č.3 je 300 fotografií z uskutečněného závodu.

 Kolovák 2011 – Výsledková listina
 
roč.                pořadí + jméno   
2008 a ml.         1. Baslová Bára
  běh                  2. Petrželka Jan
                          3. Slaba Maxmilián
                          4. Bennett Parker
                          5. Mensator Lukáš
                          6. Pech Lukáš
 
2007                  1. Poizl David
  běh                   2. Bohm Šimon
                          3. Lochschmidtová Lucie
 
2007                  1. Habr Štěpán
běh+kolo           2. Kříž Matěj
                          3. Žák Jan
                          4. Keprta Denis
                          5. Vitner Šimon
                          6. Malý Jiří
                          7. Handlíř Martin
                          8. Frühaufová Julie
                          9. Blažková Sára
                         10.Vavřík Jiří
                         12. Uxa Tomáš
                         
2006                  1.  Zeman Matěj
                          2.  Palivec Tomáš
                          3.  Krejbich Martin
                          4.  Hes Šimon
                          5.  Gregor Tadeáš
                          6.  Šuma Vladimír
                          7.  Jelen Tomáš
                          8.  Heřman Martin
                          9.  Hlaváček Tadeáš
                         10. Teuchert Tomáš
                         11.  Teterja Jan
                         12.  Jaroš Ladislav
                         13. Příplata Ondřej
                         14.  Bílková Natálka
                          -    Bennett Augustin- pouze běžel
 
 roč.                pořadí + jméno   
2005                  1.  Polák David
                          2.  Oberle Josef
                          3.  Frühauf Matyáš
                          4.  Slabová Valentýna
                          5.  Stehlík Michal
                          6.  Hájek Petr
                          7.  Schvarz Ondřej
                          8.  Král Tomáš
                          9.  Lelková Barunka
                         10. Kovalčík Jan
                         11. Mlejnek Šimon
 
 
2004                   1. Jiskra Štěpán
                           2. Rymon Dominik
                           3. Galla Filip
                           4. Dlouhý Daniel
                           5. Sapoušek  Robin
                           6. Slaba Albert
                           7. Bubeliny Tomáš
                           8.  Zolnaj Petr
                           9.  Kříž Filip
                          10. Dvorožňák Daniel
                          11. Zahraj Adam
                          12. Nechvátal Nataniel
                          13. Petrželková Veronika
                          14. Peterka Matyáš
                          15. Bošek Samuel
                          16. Czindel Miroslav
                          17. Pišinger Pavel
                          18. Blažková Leontýna
                          19. Smolíková Zuzana
                           -   Bennett Quentin  -pouze běžel
                           -   Horváth Jan - nedokončil        
                           -   Šumová Adéla – nedokončila
  
 

                                       Kategorie a tratě na kterých naši hráči závodili : 

 
rok narození                trať                  čas startu
   2007 a mladší         běh oranžová 1x .......10.30
2007 (běh+kolo)      běh 1/2 oranž. +
                                kolo 1/2 oranž. .........10.40
2006 (běh+kolo)      běh 1/2 oranž. +
                                kolo 1/2 oranž. .........10.50
2005 (běh+kolo)      běh oranž. 1x +
                                kolo červená 1x.........11.00
2004 (běh+kolo)      běh oranž. 1x +
                                kolo červená 1x ........11.15
 
 
TOPlist